#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#455Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#59L. Goost (?)“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50