#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#251Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit een zeilbootje, een lepeltje met ivoor, een suikertang, een potloodhoudertje, een broche, een ruikflesje, een vingerhoed, een stempel en een driedelig schrijfsetje in etui.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un petit voilier, une petite cuillère avec de l’ivoire, une pince à sucre, un porte-crayon, une broche, un flacon, un dé de couture, un tampon et une garniture d’écriture en trois pièces dans un étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#501Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220