#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#57SitzendorfEen groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#896Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#804H. Husquin“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#230Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60