Other lots in this auction
-
#293Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#863Val St. LambertEen coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 40 -
#735Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (verre détaché).No longer availableDim. bruto:15,72 gEstimate: € 100 / 150 -
#637Een gevarieerd lot ivoor en been, waarbij een spaarpotje in de vorm van een ton, brievenopeners, stempels, een miniatuurmeubeltje, enz. XIXe eeuw.
Un lot d’ivoire et os, comprenant une tirelire en forme de fût, des coupe-papier, estampes, un meuble miniature, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100

