#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160