#364G. Chabot“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#444Een Empire-stijl halluchter met vijf kaarspunten en 5 lampen binnenin en kristallen pendeloques.
Un lustre de vestibule style Empire à cinq bougeoirs et cinq lampes, ainsi que des pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#794Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
#108Ivora, GoudaEen vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#384Donadoni“Zwaan”. Litho. Gesigneerd en genummerd.
”Cygne”. Une lithographie. Signée et numérotée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 120