Other lots in this auction
-
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#22Gustaaf De BruyneEen ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 107 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408Twee kunstboeken:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat.- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état..- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#717Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een schoenendoos met tientallen zichtkaarten van Europese landen en een sigarenkistje met oude munten.
Une boîte à chaussures avec des dizaines cartes postales de pays Européens et un coffret à cigares avec des anciennes pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100

