#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#568Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#799Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200