#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#111Een polychroom houten beeld van een ruiter.
#132Leopold Muller“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#299Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#149Massard“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 120 / 200