#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#250Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Chronographe met kwartierslag. (deukje aan zijkant).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (petite bosse sur le côté).No longer availableDim. 116,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#361Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#858Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#180PequignetEen 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400