#130Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400 / 500 -
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#172Henri DillensPeriod: 1812-1872“De waarzegster bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1860.
”La diseuse de bonne fortune et lumière de bougies”. Huile sur panneau. Signé et daté 1860.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 1500 / 1800