Other lots in this auction
-
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#301Een lot zilver waaronder een rond schoteltje opengewerkt tazza’tje, vier kleine servetringetjes, een châtelaine en een bekertje in de vorm van een jonge vrouw. Met Hollandse en Duitse keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, quatre ronds de serviette, une châtelaine et un gobelet en forme de jeune femme. Poinçons allemands et hollandais.No longer availableDim. 379,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#768Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een insteekalbum met diversen en losse postzegels. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1949-1990. En een doos met kaarten o.a. filmsterren en 22 ruilboekjes met postzegels.
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#868NimyVijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#371Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35

