#863Val St. LambertEen coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
#519“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
”Famille de pêcheurs chinoise”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#461Vriens“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#486Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#515Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de vases en faïence japonaise et décor polychrome de Geishas dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.No longer availableDim. 74 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#38Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45