#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#549“Danseres”. Krijttekening.
”Danseuse”. Un dessin de craie.No longer availableDim. 41 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#278Een paar bronzen kandelaars.
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#574“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240