#323Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120 / 200 -
#6Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Henri DillensPeriod: 1812-1872“De waarzegster bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1860.
”La diseuse de bonne fortune et lumière de bougies”. Huile sur panneau. Signé et daté 1860.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#380Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
#129“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60