#199“De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.
”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#529Een lot van drie Thaise werken, waarvan twee op zijde en één op papier.
Un lot de trois oeuvres thaïs, dont deux sur soie et une sur papier.No longer availableDim. 48 x 43,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#163Fersonn“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#45Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
#509“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#777Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100