#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#227Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
#524“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
#150Een 14 karaats wit gouden geweven ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une chaîne en or blanc 14 ct tissé et pendentif en forme de croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#91“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#323Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#701Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50 / 60