#440Chocoladekan van Limoges porselein.
#5Een rode Chinese armband van gelakt hout.
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#656Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#842Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
#497“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
#639Jeroen Oosterman“Compositie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 220 -
#405Een rond houten wandklokje.
#222Joseph Heymans“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Matin”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 31x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60