#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Chien de chasse et faisan”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318G. H. BruxellesEen gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.No longer availableDim. L: 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#655Een vaas in rode glaspasta.
#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151Een paar kleine beeldjes “Kindje met kruik” en “Meisje”. Brons naar Moreau.
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#709Hugo Duchâteau“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
“Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
#592Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.No longer availableDim. 107 x 56,5 x 112 cmEstimate: € 100 / 120