Other lots in this auction
-
#739Een lot van 7 strips, bestaande uit: Tintin en Amérique, De Zwarte Rotsen, Het Zwarte goud, Kwik en Flupke 2de reeks, Het Gebroken Oor, en twee albums van Bessy.
Un lot de 7 bandes dessinées: “Tintin en Amérique”, “De Zwarte Rotsen”, “Het Zwart Goud”,” Kwik et Flupke” 2ème édition, “Het gebroken oor” et deux albums de “Bessy”.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#884VictorinoxEen groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26 / 28 -
#236Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 85 -
#78“Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.
”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.No longer availableDim. 18 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#897Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Une petite pendule en bois polychrome et cadran en émail, flanquée de deux colonnes en porcelaine. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#744Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et saphirs baguette ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#789Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#592Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.No longer availableDim. 107 x 56,5 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#847Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 160 / 180

