#155Chopard GenèveEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.
Une montre en or jaune 18 ct quartz et bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#592Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.No longer availableDim. 107 x 56,5 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
#847Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900 -
#437“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
#40Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
#116Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400