Other lots in this auction
-
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#567“Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Creado“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#337Lot van 12 tekeningen: A. Soreil 1918. “En cortège”, lavis. G. Roose. “Naaktstudies”, Houtskool en aquarel. R. Weyers. “Wapen van Antwerpen”, gouache. Vlaamse School, XIXde eeuw. “Pleintje”. Aquarel. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel en oost-indische inkt. Siaen (?) 1965. “Begijnhof, Lier”. Aquarel en oost-indische inkt. En zes andere.
Lot de 12 dessins : A. Soreil 1918. “En cortège”. Lavis. G. Roose. “Etudes de nudité”. Fusain et papier. R. Weyers. “Arme d’Anvers”. Gouache. Ecole flamande, XIXème siècle. “Place”. Aquarelle. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel et encre de Chine. Siaen (?). 1965. “Béguinage, Lier”. Aquarelle et encre de Chine. Et encore 6 autres dessins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#285Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#853Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50 / 100 -
#325Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#639Jeroen Oosterman“Compositie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 220

