#728Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#193“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
#420Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,39 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#400Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
#146Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240