Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
Dim. 3,10 g
SKU: 2901190370.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #370
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #133
    Tip Gallé

    Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.

    Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #811

    Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.

    Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #77
    Pillivuyt

    Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.

    Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Paul Joostens

    ”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.

    ”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.

    Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34

    “De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.

    ”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Creado

    “Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #551

    “Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #883

    Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).

    Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.

    Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More