Other lots in this auction
-
#837Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Een cartooneske koe van goudgepatineerd metaal.
Une vache style cartoon en métal à patine dorée.No longer availableDim. h: 42 cm, L: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#246Een eikenhouten vaisselier met onderaan twee gebeeldhouwde deuren. De onderkast mooi gesculpteerd en uit de tijd.
Un vaisselier en chêne, le bas à deux portes sculptées. Le buffet joliment sculpté et d’époque.No longer availableDim. 206 x 144 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
”Moulin Rouge”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#88Een plateau in Lodewijk XV-stijl van bewogen vorm met twee oren. Verzilverd metaal en spiegelglas. Merk V.S. met een driemaster.
Un plateau style Louis XV à deux poignées en métal argenté et verre miroir. Marque V.S. et trois-mâts.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Marinus Van Eys“Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.No longer availableDim. 125 x 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#108Arsène MattonEen paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45 / 50

