Other lots in this auction
-
#566MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#605Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 302 x 248 cmEstimate: € 180 / 200 -
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100

