#502“Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants qui jouent sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#317“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80