#387“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#98Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.
Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een ivoren slavenarmband.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
#262George Steel“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha Thaï en bronze.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120