#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#123Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
#873“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
#486Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#849Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
#364G. Chabot“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35