#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
#558Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#82Al. De Dobbelaer“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
#407Een bureaulamp.
Une lampe de bureau.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100