#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
#388Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#784Leo JordaensPeriod: 1944-2000Paar landschappen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 50 / 80