Other lots in this auction
-
#885Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.
Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.No longer availableDim. h: 23 - 52 cmEstimate: € 35 / 50 -
#362“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#491Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#344CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#775Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26 / 28 -
#432Julien Celos“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#874Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#824Een kleine verzilverde bollantaarn.
Une lanterne sphérique argentée.No longer availableDim. l: +- 63 cmEstimate: € 320 / 360 -
#503Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80


