Other lots in this auction
-
#571Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.No longer availableDim. ± 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 400 / 500 -
#497“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#878Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#54Bernard Charroy“Naakt”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 57 x 45Estimate: € 80 / 120 -
#811Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48Een paar vazen van veelkleurig opaalglas met een bloemenmotief. Genummerd 5/1922.
Une paire de vases en verre d’opaline , motif de fleurs. Numérotés 5/1922.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#489De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120


