#192“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.D.S. en gedateerd ‘10.
#311Christofle, Paris. Een grote ovale en twee ronde schotels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een peper-en een zoutmolentje aan toe evenals vier strooibusjes van andere merken.
Christofle, Paris. Un grand plat ovale et deux plats ronds en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un moulin à sel et un moulin à poivre, ainsi que quatre saupoudroirs de différentes marques.No longer availableDim. Ø 30 Ø 35 en Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
#595Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40 / 60 -
#376Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
#245Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
#231Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 45