#860Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.
Une table demi-lune en acajou avec tablette amovible, revêtement en cuir vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#395Een verzilverde ronde lantaarn.
#452Creado“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#763Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#361Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
#543Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.
Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
#367De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.No longer availableDim. L 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
#861Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100