#235
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100/150 -
#93
Een grote fractie koraal.
Une grande pièce de corail.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#707
#496Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#689
Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#508
Een vaas van rood Muranoglas.
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80/100 -
#401Royal Boch
Een zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
#16
Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250/350 -
#308
Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/50 -
#225
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/300