Other lots in this auction
-
#524
“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#436
Een mahoniehouten kamerknecht.
Un valet de chambre en acajou.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#17Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25/35 -
#614Mathieu Poncelet Le Jeune à Dinant
Een grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500/1000 -
#111
Een polychroom houten beeld van een ruiter.
Une statue en bois représentant un cavalier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20/35 -
#787
Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#727Val St. Lambert
Een lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#260
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,22 ct.No longer availableDim. 14,84 gEstimate: € 1300/1400 -
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#134Al. De Dobbelaer
“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#484
Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.
Un tazza en porcelaine polychrome, style Art Nouveau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 45/50