#795De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
#718Een kommetje en een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van landschappen in cartouches en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.
#15Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een parel.
#784Lampereur“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#108“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een werk van Constantin Meunier en met opschrift ‘Westerlund’.
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
#142P. Veys“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#23Een gevarieerd lot oude postkaarten, chromo’s van Côte-d’or, kaarten met wielrenners en voetballers en eerste-dag uitgavens.
Un lot de cartes postales anciennes et chromos de Côte d’Or, des cartes en relation avec des joueurs de football et de cyclistes, et des éditions premier jour.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#599Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.
Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#311Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 40 / 60