#856
Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#665Dinh Van
Twee zilveren ringen. 925 ‰.
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31
Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#425
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#554F. Fastré
“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500 / 4000 -
#169
“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#519
“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
”Famille de pêcheurs chinoise”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#827
Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
#516
Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#356
Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.No longer availableDim. h: 82 cm Ø 104 cmEstimate: € 80 / 120