#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
Een paar gesculpteerde en goudgepatineerde armstoelen. Lodewijk XVI.
Une paire de fauteuils sculptés et à patine dorée. Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#364Swarovski
Vier bloemetjes van geslepen kristal. Met houdertje. In originele etuis.
#593
Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#609
Double face aquarel: “Laren” en “Ukkel”. Draagt een monogram: J.R. en een handtekening Joos Rafael.
Une aquarelle double-face: “Laren & “Uccle”. Porte un monogramme: ‘J.R.’ et une signature: ‘ Joos Rafael’.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#322Victor QuienenPeriod: 1918 - 1983
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#193
Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#354
“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#551Michel Hereman
“Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150