#799Utagawa Toyokuni II“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120 / 160 -
#8Drie bronzen munten, waarbij één met een beeltenis van Koning Albert II en Koningin Paola, één van 50 jaar Breendonk en één van het Ministerie van Nationale opvoeding en cultuur. In etuis.
Trois pièces en bronze, dont une avec une représentation du Roi Albert II et la Reine Paola, une en honneur des 50 ans de Breendonk et une du Ministère de l'Education Nationale et Culture. Dans des étuis.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
#52Fouville“Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 65 / 75 -
#758Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#828Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
#685Een tuinvaas van terracotta.
#154Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.
Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 200 / 300