Other lots in this auction
-
#385
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535
Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
Deux netsukes en ébène, un dragon et un serpent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#630
Een druppelvormige diamant van 0,58 ct. Kleur E. SI2. Met HRD certificaat.
Un diamant en forme de goutte de 0,58 ct. Couleur E. SI2. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#66
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#102
“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78
“Herten”. Een groep van geglazuurd aardewerk in art decostijl. Achteraan gesigneerd ‘Lemanceau’.
”Cerfs”. Un groupe en faïence à glaçure, style Art Déco. Signature ‘Lemanceau’ au dos.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91
Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633
“Geisha met bloemstuk”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#351Royal Boch
Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60