#417
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#307
Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#845Val Saint-Lambert
Twee groene vazen van geslepen kristal. Gemerkt
#882
#686Gabbeh
#825
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#425
#156
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#219
”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.No longer availableDim. 74 x 63 cmEstimate: € 2000/3000 -
#55
Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300/400