Other lots in this auction
-
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#810
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur F. SI1.
Un brillant dans un certificat sous scellé AIG. 0,54 ct. Couleur F. SI1.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#631
“Keizer op draak”. Een gepolychromeerd bronzen beeld op een houten voetstuk.
”Empereur sur un dragon”. Une statue en bronze polychrome sur socle en bois.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 600 / 800 -
#185
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,44 ct.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#891
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
Une partie d’un service de verres en cristal.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#281Swarovski
“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#744
Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60