#501
Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
#830
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400 / 500 -
#260
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#721
#18Wiskemann
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
#422Maurice Blieck
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#802Kowa
Een telescoop op statief. Japan.
#740Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kandelaars van kristal.
#728
Twee balustervazen van Chinees porselein met polychroom decor van vogels, één op blauwe en één op roestrode fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux, un sur fond bleu, l’autre sur fond rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#16
Een sober eikenhouten bijzettafeltje met een lade.
Une petite table avec un tiroir.No longer availableDim. 44 x 64 x 44 cmEstimate: € 10 / 15 -
#128
Een paar porseleinen lampenvoeten versierd met engelen. Koperen monturen.
Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40