Other lots in this auction
-
#559“Muzikanten.” Acryl op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening. Vervorming van het doek.
”Musiciens”. Acryl sur toile marouflée. Porte une signature. La toile est déformée.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#470“Jonge vrouw met fabeldier”. Een beeld van gesculpteerd jade op een houten voetstuk. Peking.
”Jeune femme et animal fantastique”. Une statue en jade sculpté sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#708Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#165Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500 / 600 -
#650Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Jean-Baptiste DegreefPeriod: 1852-1894“Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#397Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#537Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240

