Other lots in this auction
-
#278
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#145
Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
Un banc en orme robuste. XIXième siècle.No longer availableDim. 98 x 177 cmEstimate: € 240 / 360 -
#592
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Tijtgat.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Tijtgat.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#295
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#805
Drie beeldjes van polychroom porselein.
Trois statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#226
Een gebeeldhouwde bibliotheekkast met drie maal twee deuren met fraaie versieringen over het glas en met een acanthusblad in de kuif.
Une bibliothèque sculptée à trois fois deux portes, décorations par dessus le verre et une feuille d’acanthes dans la coiffe.No longer availableDim. 217 x 258 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#338
Een lot porselein, bestaande uit een suikerpot en een diepe schaal van Limoges, een schaaltje van Noritaké en twee vaasjes van Hutschenreuther.
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un sucrier et une coupe profonde de Limoges, une coupelle de Noritaké et deux vases de Hutschenreuther.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#812
Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#641
“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664
“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240