Other lots in this auction
-
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.No longer availableDim. 107 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#461Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#637Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850 / 950 -
#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#335Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,56 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550 / 650 -
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80

