#352Dezeine
“Parkvijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Etang de parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#196
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#530Dinh Van Paris
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400/500 -
#33
Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
#570
Een ivoren slavenarmband.
#515
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#440
Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40/80 -
#430
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#396
#577
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
#201
#539
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120