#558
Een vaas van Chinees aardewerk met een blauw op wit bloemen- en plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence chinoise, décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#827
Een paar bronzen vaasjes met reliëfdecor. Japans werk omstreeks 1900.
#40
“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
#477
Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.
#301
“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 400 / 500 -
#592
Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 100 cmEstimate: € 200 / 220 -
#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#482
Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200