Other lots in this auction
-
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#547“Zuid-Amerikaanse Godheid.” Beeld in verguld plaaster.
”Divinité sud-américain”. Une statue en plâtre doré.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. eb een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 250 / 350 -
#502“De conversatie”. Aquarel op papier. Draagt een atelierstempel: Israels.
”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#607Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300 / 340 -
#707Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#276Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579Compositie. Olieverf op doek met collage. Achteraan toegeschreven : Frutrunk. En met opschrift: Exempl. III/959. Paris.
”Composition”. Huile sur toile et collage. Dédicace au dos: Frutrunk. Avec écriture : Exempl. III/959. Paris.No longer availableDim. 96,8 x 62,8 cmEstimate: € 800 / 900 -
#485Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#661Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120

