Other lots in this auction
-
#216Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.
Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.No longer availableDim. b: 318 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#508Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#410Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#161Een XIXe eeuws Russisch icoontje met voorstelling van Christus. In kistje achter glas. De messingen riza apart ingekaderd.
Icône russe du XIXe siècle représentant le Christ, dans un petit coffret et sous verre. Le riza en laiton encadré séparément.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#418Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#545Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'améthyste d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 400 / 500 -
#637Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Fanion encadré des chasseurs à pied Belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Een Arabisch ruitertafereel op ivoor.
Scène aux cavaliers arabes sur ivoire.No longer availableDim. 25 x 32 cm (met kader)Estimate: € 80 / 120 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#303Drie diverse vazen van meerkleurig Boheems glas. H. 25,5, 22,5 en 18 cm.
Trois vases divers en verre de Bohème polychrome. H. 25,5, 22,5 et 18 cm.No longer availableEstimate: € 60 / 80

