#816
#569
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#533
Een lot van drie verschillende vazen van Cantonporselein. Twee vazen gemerkt onderaan.
#31
Een vol messingen schijfkandelaar. Zuid-Europa, XVIIe eeuw.
Candélabre à disque en laiton massif. Europe méridionale, XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 140 / 150 -
#689A.C. Prévot
“Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot.
#294T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#297Capodimonte
“Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#776
Een zuiltje van beige en bruin marmer. Beschadiging aan de sierrand onderaan.
#316Paco Capdell Silero
Een serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.
#64Miel De Vos
“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50