Other lots in this auction
-
#487
Een vitrine-automaat in de vorm van een trompetspelende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200/220 -
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#833
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300/400 -
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968
“Stilleven met witte rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 550/650 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#217Delvaux, Bruxelles
Een handtas van taupe leder met originele draagtas.
Sac à main en cuir taupe dans le sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#385
Drie verschillende parelhalssnoeren met zilveren slot waarvan één te herstellen.
Trois colliers de perles différents avec fermoir en argent, dont l'un peut être restauré.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 K, sertie de deux brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct et d’une émeraude de +- 2,50 ct.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#110
Een 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1200/1400