#575
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#145
Une bague art déco en platine sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 600/700 -
#258
Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#332
Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
#231Must de Cartier
Een zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250/300 -
#414Staf De Smedt
“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#317
Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
Vase cornet en porcelaine dite Vieux-Bruxelles à bibelots et cordons dorés en haut relief et décor floral peint à la main. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#687
Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
#738Betonville.
Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#429
“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
#674Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908
“Erotische scène”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
Scène érotique. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 80/120