#557
Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70/90 -
#71
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#576Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#587
Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#717Goebel, Germany
“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
#596
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#14
Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#277Goebel, Germany
“Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.
#752
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de candélabres en métal argenté. Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 120/200