#659Een paar vierkante metalen plantenbakken.
#431Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
#376Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
#521Een replica van een Samuraizwaard.
#517Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#247Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#95Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#738Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
Coupe sur piédouche en cristal incolore.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50 / 80