#370SuizoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
#97Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.
Trois salières en argent dont deux avec intérieurs en verre.No longer availableDim. 96,41 gEstimate: € 40 / 50 -
#537Een bruidspaar. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika. Evenals een soortgelijk antropomorf kannetje.
Jeunes mariés. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale. Ainsi qu’une petite verseuse anthropomorphe.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Een grote en een kleine messingen huls met gegraveerde decors. 1917 & 1918.
#607Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#246Een gefineerde violontafel, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table violon en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 350 / 400 -
#64Miel De Vos“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#738Een lot oude kogel- en granaathulzen, alsook een knijpkat.
#412Twee poppen met Belgisch militair uniform.
#104Pol Marijnissen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#831Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#553Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200