Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#484Cornelis
“Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97
Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.
Trois salières en argent dont deux avec intérieurs en verre.No longer availableDim. 96,41 gEstimate: € 40 / 50 -
#171
#273
Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
#158Fabrique Nationale, Herstal
Een Belgische Mauser, model 1889.
#496
Een gatelegtafel.
#78
Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#348
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214
Cheval de carrousel en bois sculpté et laqué. Avec support en fer. Oreilles amovibles, petites usures.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 500 / 700 -
#830
#233Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 84 x 86 cmEstimate: € 140 / 180