#810
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#249
“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#428
#328
Een druiventros van roze amethist.
#252
Een paar Louis-Philippe drageoirs met deksels van kleurloos kristal.
#579
Een vilten kepie van de Artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1868.
#426
Een bijzetmeubeltje met één lade.
#392
Een witgepatineerde houten armstoel, tijdperk Directoire.
Un fauteuil en bois patiné blanc, époque Directoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
#531
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100/150