#86
Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.
#562
#276
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
#394
#613
Bronzen carrouselpaard.
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#781
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#90
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 300 / 320