#644Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#331Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.
#640Een klasseerkast met rolluik.
#46Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#595Een paar aluminium designlampvoeten.
#289Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60 / 100