Other lots in this auction
-
#348Simboli
Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#306
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#877
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22 / 24 -
#187Louis Vuitton
Een portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.
”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.No longer availableDim. 11 x 12 cmEstimate: € 250 / 300 -
#785
Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#81
Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#226
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#671
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#318
“Vrouw met serpent”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
”Femme et serpent”. Une statue en ivoire finement sculptée.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60 / 100