Other lots in this auction
-
#372Raymond Van Hoeck
“Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#888
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#416
Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#471
Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#458Wiskemann
Een vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad. We voegen er een tweede dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces et manches en bois. Sur plateau. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een Australische parel van 12 mm. Met certificaat.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’une perse australienne de 12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#435
Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#261
Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 100 / 150 -
#870
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#887
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650 / 750