#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
#287Wiskeman
Een sauskom en spiegelpresentoir.
#407Columbia Zither Special
Een zwartgelakte citer. Omstreeks 1900.
#63
Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.
#255
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#36
Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
#874
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#564
”Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Jan Burssens.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 200 / 250 -
#86
#173
#462
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200 / 300