Other lots in this auction
-
#761
Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#454
Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit twee bloemenvaasjes, drie dekselpotjes en een schaaltje.
Un lot de porcelaine bleue et blanche, comprenant deux petits vases, trois pots à couvercles et un petit plat.No longer availableDim. h: 3 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#628
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#360
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,40 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#527
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#605Dinh Van Paris
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#675
Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
Un bracelet esclave en argent. 925‰.No longer availableDim. 61 gEstimate: € 80/150 -
#660
Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100/150 -
#671
Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#774
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30/50 -
#645
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 600/700 -
#724Anton Heyboer
“Het gebed”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”La prière”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 40/60