#378De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
#354Louise Minne“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#320Een paar 18 karaats wit gouden druppelvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de larmes sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#469Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#715Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
#682Léopold Haeck“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1925No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 80 / 120