Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.

Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.
Dim. 6,40 g
SKU: 2901190215.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #391
    Empire, England

    Een eetservies met decor ‘Majestic’, bestaande uit 6 soepborden, 6 grote borden, 22 kleine platte borden, een soepterrine, een kleine terrine, een serveerschotel, en ronde en een ovale schotel, een theepot, suikerpot, 10 kopjes en 14 ondertasjes.

    Un service au décor ‘Majestic’, comprenant 6 assiettes creuses, 6 grandes assiettes, 22 assiettes à dessert, une soupière, une petite terrine, un plat de service, un plat rond, un plat ovale, une théière, un sucrier, 10 tasses et 14 sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.

    Un coffret à bijoux chinois, montures en laiton et une plaquette en jade dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. b: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #118

    Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.

    Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.
    No longer available
    Dim. ± 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een groep documenten betreffende Panamarenko voor het cultuurjaar ‘93 Antwerpen. We voegen er een recenter boek aan toe.

    Un lot de documents concernant Panamarenko - année culturelle ‘93. Nous ajoutons un livre plus récent.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #766

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #581

    “Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #571

    Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.

    Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.
    No longer available
    Dim. ± 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #204
    Olof Arborelius
    Period: 1842 - 1915

    “Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.

    ”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.
    No longer available
    Dim. 82 x 134 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #338
    Christofle, Paris

    Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.

    Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.

    Une pièce de quartz.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More