#620Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#266Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#737Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#363Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
#57Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
#171DelvauxEen handtas van licht blauw leder. ‘Model Pensée’.
Un sac à main en cuir bleu. Modèle ‘Pensée’.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -