Other lots in this auction
-
#13
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#129J. Timmermans
“Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.
”La cour”. Aquarelle sur papier. Signé. Une autre représentation au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#104A. Moens
“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60/80 -
#272
“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#175
Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#463
Een sierkandelaar in meerkleurig biscuit in de vorm van een vrouw bij een zuil. Onderaan gemerkt. Eind XIXe eeuw.
Un candélabre en biscuit polychrome en forme de femme et de colonne.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#514
“Chinees landschap.” Acryl op scroll. Draagt handtekening.
”Paysage chinois”. Acrylique sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 81 cmEstimate: € 50/80 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#690Garous super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#551
“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120