Other lots in this auction
-
#859
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#502Ivo Steens
“Twee personages”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Deux personnages”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.No longer availableDim. 220 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#270
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1600/1800 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#778
Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 20/30 -
#718
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van powder blue.
Une petite théière en porcelaine de Chine, décor de branches en floraison en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#525
“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80/120 -
#809Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300/400 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280