#435
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#245
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 600/700 -
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
#768
Een lot van zes schelpen en twee koralen.
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
#830
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#545
Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
#276
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#837
Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90/130 -
#84Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250