#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
#559“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500
#426Een sober tafeltje met glazen blad. Onder het blad een oude meelzak van de ‘Stuarts Draft Milling Co.’ uit Virginia, versierd met borduursel.
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#896Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met negen smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 6,30 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de neuf émeraudes cabochons ayant un poids total de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 18,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#364G. Chabot“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120