Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
Dim. 6.97 g
SKU: 1804230650.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 1300 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    Aline Perrignon de Frénoy

    “De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.

    "The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #144
    Pablo Picasso

    “De schilder” & “Het atelier”. Een paar etsen op papier, buiten de plaat gesigneerd “Picasso”.

    “The Painter” & “The Studio”. A pair of etchings on paper, signed "Picasso" outside the plate.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #69
    G.G.

    “Mediterraan dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Mediterranean village view.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Jef Sempels

    “Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.

    Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.

    A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #341

    Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.

    A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.
    No longer available
    Dim. H: 17-38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #283

    Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.

    Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.
    No longer available
    Dim. L: 85-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een antieke gebedsrol van bewerkt been met de mantra “O mani padme hum”. Tibet.

    An antique prayer scroll of worked bone with the mantra "O mani padme hum". Tibet.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More