Other lots in this auction
-
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#478
Een uitvouwbare bureaulamp. Gemerkt.
Une lampe de bureau pliable. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct. et d’une émeraude de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#496
Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.
Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.No longer availableDim. 113 x 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944
“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#752Stephen Kaye
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 121 x 152 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800 / 1000 -
#270
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,51 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,51 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#515
Een XIXe eeuwse Chinese ‘food box’ van gevlochten riet en gesculpteerd bamboe. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Boîte à provisions chinoise du XIXe siècle en osier canné et bambou sculpté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50