Other lots in this auction
-
#58Panamarenko
“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#178
Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.
Une paire de candélabres portés par des petits maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 300 -
#22Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#320
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 500 / 550 -
#401
Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#273
Een messingen bureaulampje, in twee richtingen verstelbaar en met een bloemvormig kapje van tweekleurig gesatineerd glas. Begin XXe eeuw.
Une lampe de bureau, ajustable dans les deux sens, abat-jour en verre satiné de deux couleurs. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#47
Een lot verzilverd en wit metaal met een kandelaar met vijf lichtpunten, schaaltjes, parfumflacons enz.
Un lot de métal argenté, comprenant un candélabre à cinq points lumineux, des coupes, flacons, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#151
Een paar rituele beeldjes behorend tot een altaar voor Mami Wata. Gepolychromeerd hout. Ewe (Togo).
Une paire de statues de rituel pour autel Mami Wata. Bois polychrome. Ewe, Togo.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#367
Drie diverse pre-Columbiaanse beeldjes van terracotta.
Trois statues en terre-cuite, période précolombienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#211
Een neo-barok KInd Jezus van polychroom gebeeldhouwd hout. Onderdeel van een groter geheel, mogelijk oorspronkelijk met Sint-Jozef.
Un Enfant Jésus en bois polychrome sculpté néo-baroque. Fait partie d’un ensemble bien plus grand, probablement avec Saint Joseph.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#827
Een klein poppenwagentje van hout en smeedijzer met lederen kap en met porseleinen popje.
Une petite voiture pour poupée en bois et fer forgé, cape en cuire et avec une petite poupée en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100