#544Maurice De Vries“Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
#542Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
#366Villeroy & BochEen aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#711Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
#413Een lot chromo-albums “Ken uw Volk”, “Ken uw Land” en Familia. Eveneens een aantal losse foto’s.
Un lot d’albums aux chromos. “Ken uw land” et “Familia”. Quelques photos.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#874“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#111Een houten antropomorf slot. Bambara (Mali).
Une serrure anthropomorphe. Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 150 / 180 -
#74Albert De Deken“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Dante“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400