#268
Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
#331Gouda
Een vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.
#92Ronal(?)
Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#223Limoges
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.No longer availableDim. 23 x 39 & 7 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78
“Parelhoen.” Art deco tinnen beeld op marmeren sokkel.
“Guinea fowl.” Art deco pewter statue on marble base.No longer availableDim. h 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560
#186Halesworth, Suggate
#373
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60 / 100 -
#590
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
#256
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214Vital Van Puyenbroeck
#314
Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
A lot of 5 porcelain hand-painted coat of arms plates.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60