Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een Citrine van ± 8,45 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een citrine van ± 8,45 ct.

Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une citrine de ± 8,45 ct.
Dim. 6,92 g
SKU: 1403170195.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 1800 / 1900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #395

    Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #1129

    Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.

    Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.

    Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #155

    Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.

    Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.
    No longer available
    Dim. ± 1100 g
    Estimate: € 500 / 800
  • #185

    Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.

    Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. ± 450 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.
    No longer available
    Dim. 73,30 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #1108

    Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad

    Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1113

    Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.

    Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #755

    Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.

    Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #740

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.

    Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #400

    Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.

    Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #1121

    Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.

    Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1105

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #1111

    Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.

    Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 55,15 g
    Estimate: € 60 / 120

Other lots in this auction

  • #516

    Een gefineerde vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd landschapsdecor met personages en versierd met bronsbeslag.

    Vitrine en bois de placage de style Louis XV décorée d’un paysage animé peint à la main. Montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 169 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #468

    Een oude houten ‘foodbox’. China, XIXe eeuw. Gesigneerd.

    Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.

    Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #717

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van marmer en brons. De pendule getooid met een liggende sfinx.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre et bronze. La pendule surmontée d’un sphinx couché.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1054
    Capodimonte

    Een schemerlampje van messing met een monochroom wit biscuit groepje met een voorstelling van drie kinderen bij een vuurtje. Onderaan gemerkt.

    Lampadaire en laiton orné d’un groupe en biscuit blanc représentant trois enfants autour d’un feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.

    Paire de petits bougeoirs anglais en argent.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #193
    Adrien Gaudez

    “De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut. Ofte: “Jean-Baptiste Lully, enfant” (Giovanni Battista Lulli, °Firenze 1632). In 1645 arriveert hij in Frankrijk en wordt kamerknecht van Hertogin de Montpensier. Die vindt hem echter te lelijk en stuurt hem naar de keukens. Een hele poos later zal hij de leiding nemen van de Académie Royale de Musique onder Lodewijk XIV.

    “L’aide cuisine violoniste” ou “Jean-Baptiste Lully, enfant (Giovanni Battista Lulli, °Florence 1632)”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #601

    Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.

    Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #618

    Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in een landschap.

    Un étui en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #1059

    Een Madonna met kind en twee voorstellingen van een Heilige met kind. Meerkleurig biscuit.

    Vierge à l’Enfant et deux statuettes de saints tenant l’Enfant Jésus. Biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #1086

    Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.

    Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1123
    Le Govig

    Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More