Other lots in this auction
-
#73
Een vaas van groen geglazuurd aardewerk met een bloemendecor in reliëf. West-Duitsland.
Un vase en faïence à glaçure verte, décors de fleurs en relief. Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 25 / 30 -
#44
“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343
Twee antieke vuursteenwapens.
Deux armes à feu antiques.No longer availableDim. l: 42 en 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550 / 600 -
#60
Een 18 karaats gegraveerde geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée.No longer availableDim. bruto: 24,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237
Een Lodewijk XV- commode met drie geacolleerde laden. XVIIIe eeuw.
Une commode Louis XV à trois tiroirs accolés. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 96 x 120 x 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#690
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een robijncabochon van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#885
Een bol glazen karafje met drie bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec trois petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.No longer availableDim. 38 x 37 x 51 cmEstimate: € 80 / 100