#109L Colders
“Portret van een prijsduif, nummer 6664073/35 - de kerk van Niel cementfabriek op de achtergrond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’un pigeon voyageur, numéro 6664073/35 - église de Niel, fabrique de ciment en arrière-plan”. Huile sur toile. Soignée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#333B.F.K.
Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.
#692
Een handgeknoopt wollen karpet.
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#495
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242
Een trumeau van verguld hout in Lodewijk XV-stijl met een accantusblad in de kroon.
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
#441
Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#675
Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
Une paire d’améthystes ovales ayant un poids total de ± 4,12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180